R4 GTL
Deze donkerrode schoonheid haalden we in 2024 uit Servië. We waren blij weer eens deze kleur te vinden, die je in Nederland veel zag maar elders niet echt.


In Nederland stopte de levering al in ’86. In diverse andere Europese liep de levering en productie gewoon door. In Slovenië werden ze bijvoorbeeld tot ’93 gebouwd. Ze rijden daar en in de omliggende landen nog redelijk veel rond.



Met 8 miljoen exemplaren heeft de R4 de 2cv verslagen in productieaantallen. Op andere vlakken hebben ze elkaar vanaf ’61 ook beconcurreerd, waar de prijzen over beide kampen verdeeld zijn. Hoe dan ook, wij vinden de R4 ook leuk!


Een paar jaar geleden werd hij herspoten in zijn oorspronkelijke kleur, verder is hij nog flink origineel en in goede conditie. Hij heeft dan ook maar 73.000km de tijd gehad om te slijten, waarvan de laatste 4.000 bij een klant van ons in Nederland .



We geven hem weer een beurtje en een nieuwe APK, zodat jij de volgende kilometers met het autootje kunt snorren.













